Dla dzieci

Krav Maga Kids

Nowatorską propozycją w naszej ofercie jest prowadzenie zajęć krav maga dla dzieci.

Wraz ze specjalistami postanowiliśmy zająć się również wczesnym szkoleniem dla dzieci, aby szerzyć wiedzę o samoobronie, działać profilaktycznie oraz uczyć dzieci silnej woli, wytrwałości i walki ze swoimi słabościami takimi jak lęk czy ataki paniki.

Dzięki treningom dzieci są w stanie nie tylko rozwinąć się fizycznie i mentalnie, ale także efektywnie spędzają czas wolny oraz uczą się wiedzy niedostępnej w polskich szkołach choć temat bezpieczeństwa i samoobrony jest obecnie bardzo ważny.

Zajęcia Krav Maga dla dzieci

Zajęcia z zakresu Krav maga kids trwają 1.5 godziny. Jest możliwość przeprowadzenia treningów indywidualnych w cenie (100 zł), treningu w parach (150 zł) oraz treningu w trójkach (200 zł).

Krav maga dla dzieci prowadzona jest przez wyspecjalizowanych trenerów, którzy posiadają wiedzę co do szkolenia dzieci. Poziom zajęć dostosowany jest do możliwości fizycznych i psychicznych dziecka. Istnieje również możliwość tak jak w przypadku osób dorosłych rozpisania indywidualnego planu ćwiczeniowego w ramach polepszenia kondycji lub podpowiedzi w związku z dietą.

Trening indywidualny dla dzieci

Dodatkowo zajęcia indywidualne pomagają stworzyć nieskrępowaną atmosferę, gdyż szczególnie dzieci tego potrzebują.

Podczas zajęć Krav maga kids wykorzystuje się inne formy nauki niż podczas zajęć dla dorosłych, gdyż zadaniem trenerów jest w jak najprostszy sposób przekazanie wiedzy dzieciom o samoobronie, chwytach i zadawanych przeciwnikowi ciosach.

Dodatkowo oferujemy treningi w parach i trójkach, aby dziecko mogło zabrać ze sobą brata, siostrę lub przyjaciela. Polecamy treningi krav magi dla dzieci, szczególnie tych, którym brakuje pewności siebie lub chcą nauczyć się walki wręcz.