Dla kobiet

Trening Krav Maga dla kobiet

Krav maga dla kobiet jest siłą napędową, która kształtuje w nich charakter, pewność siebie i odporność psychiczną, ale przede wszystkim uczy samoobrony, gdyż w dzisiejszych czasach bezpieczeństwo kobiet zależy przede wszystkim od nich samych.

Zdobyte u nas umiejętności kobieta może wykorzystać w życiu codziennym, gdyż w życiu czyha na kobiet wiele niebezpieczeństw.

Samoobrona jest tym na co każda kobieta powinna zwrócić uwagę, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim dzieciom chociażby podczas wieczornych spacerów.

Forma zajęć dla kobiet

Krav maga dla kobiet odbywa się u nas indywidualnie, w parach lub w grupach trzyosobowych. Daje to możliwość stworzenia cichej i nieskrępowanej atmosfery.

Każde z zajęć trwa 1.5 godziny. Koszt treningu indywidualnego krav magi dla kobiet to 150 zł, dla pary 200 zł, a dla grupy trzyosobowej 250 zł.

Polecamy skorzystanie z naszej oferty kobietom, które chcą nauczyć się technik samoobrony, walki wręcz, zwiększenia swojej wydolności, poprawienia kondycji, walki ze swoimi mentalnymi słabościami takimi jak lęk, brak pewności siebie czy panika.

Czego da Ci trening Krav Maga?

Trener nauczy Cię indywidualnie jak podchodzić do sytuacji stresowych, jak sobie z nimi radzić oraz jak działać efektywnie w sytuacji zagrożenia bez niepotrzebnego zużywania czasu i energii.

Dodatkowo będziesz w stanie wykonać skomplikowane ciosy i chwytu, które pozwolą Ci unieruchomić nawet dwa razy cięższego i wyższego przeciwnika od Ciebie.

Warto skorzystać z treningów krav magi dla kobiet, gdyż poznane umiejętności zostaną w naszej pamięci na zawsze i zawsze można ich użyć w chwili zagrożenia.

Dodatkowo ceny treningów nie przewyższają cen w innych klubach sportowych, co czyni nasze treningi bardziej atrakcyjnymi.

Istnieje możliwość skontaktowania się telefonicznie i meilowo, a także dysponujemy taką samą poradą osobiście w miejscu siedziby.